Leden 2014

second chance

2. ledna 2014 v 11:21 | Luci |  •My diary Luci

Jak už jste možná v předchozím článku četli, tak s blogem skončíme :) důvod je to, že naše galerka se nám smazala, a už brre na ní a na jeho zprostředkovatele nemá nervy :)

Ale my se jen tak nevzdáme :) rozhodli jsme se, že novinky budeme přidávat nadále :) teda vlastně Brre bude přidávat na svůj tumblr fotky a tak a já to potom budu přidávat na svoji skupinu na fb :))

takže rozhodně o novinky BTR nepřijdete :)

Takže pokud chcete mít všechny novinky pohromadě (snad nás to tedy neomrzí a nepřestaneme přidávat novinky uplně), tak se přidejte

TADY

je to sice uzavřená skupina, ale já jsem na fb pořád (ano, teď si o mně myslíte, že jsem totální závislák :D), takže Vás tam přidám :)

jsme rády, že na tento blog chodí stále víc a víc lidí a nechceme, aby jste přišli o novinky :) zatím nás vyhledávání novinek baví :))

takže tak :))
Takže tu se loučíme :)

a nebojte ani o Vaše oblíbené fakta nepřijdete :))

joa pokud někdo z Vás FB nemá, tak se může přímo podívat na tumblr Brre

ZDE


I give up!

1. ledna 2014 v 11:08 | brre |  •My diary Brre
Jak víte včera byli problémy s galerkou. Nakonec jsem přišla na to proč se děli věci, které se děli a ještě teď je mi z toho na nic. Jak nadpis napovídá, tak to vzdávám! Prostě končím. Už dlouho se mě někdo snažil dosta pryč z tohoto světa, ze světa blogování a fanouškovských stránek. A ne nejsem paranoidní. Bojovala jsem a snažila se udržet si to, co mám ráda, ale řeknu vám je to fakt dřina. No a teď když se k tomu přidala i sosugary tak už fakt nemám sílu na boj a vzdávám se.:o(( Ano vím, že si za to částečně můžu sama, ale jejich jednání je pěkně sprostý. Když mi slíbí, že to neudělají, pak mě totálně odříznou a všechno smažou? To přece není normální! Vždycky jsem si myslela, že hnusný jednání je jen tady na blogu a teď když konečně admini blogu.cz začali komunikovat s blogery, tak narazím na další takový...nemám slov.
Abych to shrnula. Končím na všech svých blozích, protože sosugary má nový pravidla a hlavně ve vedení pěkný svině(nerada nadávám, ale jinak to prostě nejde). Přišla/y jsme o všechny naše galerky kromě té na 1D. Dokonce jsem byla včera celý den zablokovaná a nemohla jsem se dostat do žádné galerky, ani na jejich fórum prostě nikam. Je hodně těžký řešit takovou situaci, když vlastně nemáte jak. Přesto jsem bojovala do posledního dechu. Bohužel můj poslední výdech se konal dneska ráno, kdy jsem přišla a zjistila, že všechny galerie jsou pryč! Jediná pozitivní věc je ta, že mě odblokovali a můžu přidávat do té jediné ktará mi zbyla. Udělali to ovšem jen ze sobeckých důvodů! Včera večer, kromě jiného, jsem jim napsala, že je i ta galerie na 1D moje, což je donutilo mě odblokovat, protože tato galerie patří mezi ty nej na sosugary, hlavně mezi ty nejnavštěvovanější, takže by byli opravdu hloupý, kdyby si tu pro ně nejvýdělečnější galerii nechali zrušit. Jejich jednání je opravdu nechutné a já už nemám slov to komentovat.
Co to teda zmanená? Končím! Ještě nevím jestli i na 1D. Na jednu stranu mám chuť to opravdu zabalit kompletně....asi přišel můj čas! Na druhou mám nutkání zůstat a ukázat všem, že mě hned tak nepoloží, jenže už nemám sílu doplňovat ty fotky někam. Na BTR jsem je doplňovala dvakrát, protože jednu galerku smazali a hlavně když jsou fotky moc dlouho na imagebamu, tak pak nefungují. Nemám sílu se prát s imgboxem, který funguje, jen když má náladu. A nejsem milionář, abych měla nějakou placenou galerii. Navíc nemám energii znovu ty fotky stahovat...navíc hromadu fotek už bych stejně nenašla! V tuto chvíli nemám vůbec chuť blogovat. Mám chuť se někde zakopat a už nikdy nevylézt. Nevím jestli je toto definitivní konec tohoto blogu, protože je možné že Lucka tu ještě chvíli zůstane. Ovšem blog je nyní bez galerie, takže to už není fan blog, ale prostě jen informační stránka. Je mi z toho na nic fakt že jo. Mám BTR pořád ráda a je možné, že budu novinky o nich přidávat na tumblr, ale nejsem si jistá, protože bez galerky je to dost o ničem. Pokud bych si to za pár dní rozmyslela a přidávala tam tak můj tumblr je abbrre.tumblr.com. Fakt mě to štve, protože zrovna dneska mi psali ze Sweety High, jestli bych měla zájem o exkluzivní fotky Kendalla. Ach jo nevím, co jim napsat...
Loučím se s vámi a děkuju všem, kteří sem po celou tu dobu chodili.


btw: Happy New Year! Chce se mi z toho brečet! Hodilo by se tam spíš hooodně prostý slovo než happy...
http://www.karaoketexty.cz
Flag Counter